• Sitemizi misafir olarak gezmektesiniz. Eğer üyemiz değilseniz, misafir olarak sitedeki bir çok aktiviteden faydalanamazsınız. Tüm aktivitelerimizden faydalanabilmek için ücretsiz olarak topluluğumuza dahil olabilir, konular açabilir, mesajlar yazabilir, diğer üyelerimiz ile iletişime geçebilir, anketlere katılabilirsiniz. Kayıt işlemi hızlı, ücretsiz ve çok basittir. Lütfen kayıt bağlantısını tıklayınız.
Kaynak simgesi

işyeri hekimliği e reçete otomasyonu 2017-12-30

İndirmek için izniniz yok
isgsis.com 'un işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları tarafından ücretsiz kullanılması gerekliliğini, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu 6.Maddesi b fıkrası uyarınca, yazılımın temin edilmesinin işverenlerin sorumluluğu olduğunu her platformda dile getiriyoruz..

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu
MADDE 6- B) Görevlendirdikleri kişi veya hizmet aldığı kurum ve kuruluşların görevlerini yerine getirmeleri amacıyla araç, gereç, mekân ve zaman gibi gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılar.

Yasal gereklilikle beraber, yazılımı İSGB (işyeri) veya OSGB (Ortak sağlık güvenlik birimi) kiralamalı veya satınalmalı.
İşyeri hesabı içinden iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi kendilerine açılan ücretsiz isgsis.com kullanıcı hesabı ile ilgili işyeri ve/veya işyerlerinin mevzuat kapsamında işlemlerini yapabilmeli.
Yazar
imuratbayik
İndirilenler
0
Gösterim
517
İlk sürüm
Son güncelleme
Puanlama
0.00 yıldız 0 puan

imuratbayik için daha fazla kaynak

Üst